Haypak Doğal Selülozik Oto Kurulama ve Temizlik Havlularının Satış/Kullanım Yerlerine özel, ücretsiz stand taleplerinizi iletişim formundan bildirebilirsiniz.

Firmanızın ya da kendinize ait bir web siteniz varsa, ya da herhangi bir ilan sitesinde, ürünün perakende olarak satışını yapabilir, ek gelir sağlayabilirsiniz. Perakende satış fiyatınızın birim bazında 1,5 lira olduğu düşünüldüğünde 0,75 Krş ile toptan alım yapıldığında yaklaşık olarak %100 kar marjı bulunur.

Benzin istasyonlarındaki otomatik oto yıkama ünitelerinin uygun bir yerine stand açılıp, müşterilere haypak tek kullanımlık oto kurulama ve temizlik havlusu satışı yapılabilir. Bu yolla ek gelir sağlanabileceği gibi, müşteriler için özel bir hizmet sunulmuş olur.

Oto yıkama servisleri, hijyen açısından her araç için ayrı olarak tek kullanımlık oto kurulama ve temizlik havlusunu kullanırsa, müşterilerine ve araçlarına verdikleri değeri göstermiş olurlar, böylece müşteri sayılarında artış gözlemlenir.

Kendi aracını kendisi yıkamayı seven müşteriler için uygun fiyatı ve tekli olarak ambalajlanmış şekli ile pratiktir. Daha önce kullanılan pahalı ve kullandıktan sonra mecburen kurutulup yeniden bagaja konulan havlulardan kurtarır, zaman kazandırır. Hijyen sağlar.

Petrol Marketlerde uygun bir yere konulacak olan stand sayesinde, doğrudan araç sahiplerine satış yapılabilir. Ürün yelpazesine haypak tek kullanımlık oto kurulama havlusu eklenebilir. Bu yolla mağazaya bir gelir kalemi daha eklenmiş, müşterilere yeni bir hizmet daha verilmiş olur.

Oto aksesuar mağazalarındaki geniş ürün yelpazesine, tek kullanımlık oto kurulama havlusu standı konulabilir. Uygun fiyatı ve hijyen özelliği nedeniyle, müşteriler açısından tercih edilen ve hızlı satılan bir ürün raflarda yerini almış olur.


%100 Ağaç Selülozu hammadeden üretildiği için çok yönlü genel temizlik amacıyla da kullanılabilir. Sadece oto temizliği değil, ev, ofis, mutfak, banyo, zemin v.b alanlarda oldukça etkilidir. Doğal ağaç selülozundan üretim olma avantajıyla dayanıklıdır, yüksek su emme gücü vardır, parlatır, hijyen sağlar.